چهارشنبه, ۲۵ تیر ۱۳۹۹

Analyzers Division

سیستم های آنالیز و نمونه برداری

گروه مهندسی بهبود فرآیند کنترل با پشتوانه چندین ساله فعالیت های خود در امر مشاوره، تامین، نصب و راه اندازی آنالایزرهای صنعتی در ایران مفتخر است طیف قابل توجهی از خدمات مهندسی خود را در بخش های مشروحه زیر به مشتریان خود ارایه نماید.

  • سیستم های نمونه برداری، آنالایزر و سنجش پارامتر های کیفی گازها
  • تجهیزات شناسایی، اندازه گیری و نشت یابی گازهای سمی و قابل اشتعال
  • آنالایزرهای گازهای خروجی دودکش با هدف کاهش آلودگی زیست محیطی و افزایش راندمان احتراق
  • سیستم های اندازه گیری پارامترهای pH, Conductivity, D.O., BOD, TOC,… جهت جلوگیری از آلودگی های زیست محیطی در فرآیند های مختلف تصفیه و پالایش
  • سیستم های تخصصی اندازه گیری پارامتر های کیفی نفت و گاز
    (Oil in Water, Water in Oil, BS&W, Salt in Crude, Density…)
  • تجهیزات نمونه برداری، فیلترها، سیلندرهای کالیبراسیون و آنالایزرهای صنعتی دقیق و ضد انفجار

 

سیستم های نمونه برداری، آنالایزر و سنجش پارامتر های کیفی گازها

سیستم های نمونه گیری گازها در میترینگ برای ارزیابی کیفیت آنها و تعیین عناصر موجود، میزان خورندگی و همچنین میزان رطوبت موجود ضروری است. با استفاده از این تجهیزات می توان ضریب ایمنی سیستم را از طریق اندازه گیری گازهای قابل اشتعال و نیز اکسیژن ارزیابی کرده، ارتقاء داد. این مجموعه شامل پروب نمونه گیری (Probe)، پمپ مکنده و فیلترهای جذب عناصر مخرب و همچنین گزینه خطوط انتقال گرم می باشد.

شرکت بهبود فرآیند کنترل، اریه دهنده سیستم های کامل آنالیز گاز شامل تجهیزات نمونه برداری، فیلترها، سیلندرهای کالیبراسیون و آنالایزرهای صنعتی دقیق و ضد انفجار می باشد. این تجهیزات برای اندازه گیری خلوص و مانیتورینگ انواع گازها از جمله SO2, CO2, H2S، CO، H2، CnHm و نقطه شبنم ارایه می شود که در پروسه تولید و اندازه گیری گازهای آلاینده محیط زیست، اهمیت زیادی دارند. این شرکت در تمام مراحل پروژه – از مشاوره تا نصب و راه اندازی سیستم ها – در کنار مشتریان محترم خواهد بود.

سیستم های نمونه برداری، آنالایزر و سنجش پارامتر های کیفی مایعات

لزوم استفاده از سیستم های نمونه گیری در مایعات به منظور اندازه گیری کیفیت و محتویات محصول جهت ذخیره سازی در مخازن و انتقال به تانکرها و یا کشتی ها ضروری می باشد.

واحد ميترينگ شرکت بهبود فرآیند کنترل دارای قابلیت ارایه سیستم های کامل نمونه گیری، پایش لحظه ای و پارامترهایی چون Water in Oil، Oil in Water،Dissolved Oxygen (DO)، Vapor Pressure، Cl2 و Density جهت سامانه مانیتورینگ و همچنین محافظت از سیستم ها در برابر فرسایش و حفاظت از محیط زیست در برابر آلایندگی نیز می باشد.

 

تماس با ما

بهبود فرآیند کنترل پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما از طریق وب سایت می باشد.
آدرس: تهران ، خیابان ولیعصر، بالاتر از خیابان میرداماد خیابان سرو پلاک 35 واحد یکم غربی 
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
88874209 21 98+
88779525 21 98+

آمار بازدیدکنندگان

78329
امروزامروز41
دیروزدیروز63
این هفتهاین هفته180
این ماهاین ماه1005
کل بازدیدهاکل بازدیدها78329