دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۴۰۳

Analyzers Division

سیستم های آنالیز و نمونه برداری

گروه مهندسی بهبود فرآیند کنترل با پشتوانه چندین ساله فعالیت های خود در امر مشاوره، تامین، نصب و راه اندازی آنالایزرهای صنعتی در ایران مفتخر است طیف قابل توجهی از خدمات مهندسی خود را در بخش های مشروحه زیر به مشتریان خود ارایه نماید.

  • سیستم های نمونه برداری، آنالایزر و سنجش پارامتر های کیفی گازها
  • تجهیزات شناسایی، اندازه گیری و نشت یابی گازهای سمی و قابل اشتعال
  • آنالایزرهای گازهای خروجی دودکش با هدف کاهش آلودگی زیست محیطی و افزایش راندمان احتراق
  • سیستم های اندازه گیری پارامترهای pH, Conductivity, D.O., BOD, TOC,… جهت جلوگیری از آلودگی های زیست محیطی در فرآیند های مختلف تصفیه و پالایش
  • سیستم های تخصصی اندازه گیری پارامتر های کیفی نفت و گاز
    (Oil in Water, Water in Oil, BS&W, Salt in Crude, Density…)
  • تجهیزات نمونه برداری، فیلترها، سیلندرهای کالیبراسیون و آنالایزرهای صنعتی دقیق و ضد انفجار

 

سیستم های نمونه برداری، آنالایزر و سنجش پارامتر های کیفی گازها

سیستم های نمونه گیری گازها در میترینگ برای ارزیابی کیفیت آنها و تعیین عناصر موجود، میزان خورندگی و همچنین میزان رطوبت موجود ضروری است. با استفاده از این تجهیزات می توان ضریب ایمنی سیستم را از طریق اندازه گیری گازهای قابل اشتعال و نیز اکسیژن ارزیابی کرده، ارتقاء داد. این مجموعه شامل پروب نمونه گیری (Probe)، پمپ مکنده و فیلترهای جذب عناصر مخرب و همچنین گزینه خطوط انتقال گرم می باشد.

شرکت بهبود فرآیند کنترل، اریه دهنده سیستم های کامل آنالیز گاز شامل تجهیزات نمونه برداری، فیلترها، سیلندرهای کالیبراسیون و آنالایزرهای صنعتی دقیق و ضد انفجار می باشد. این تجهیزات برای اندازه گیری خلوص و مانیتورینگ انواع گازها از جمله SO2, CO2, H2S، CO، H2، CnHm و نقطه شبنم ارایه می شود که در پروسه تولید و اندازه گیری گازهای آلاینده محیط زیست، اهمیت زیادی دارند. این شرکت در تمام مراحل پروژه – از مشاوره تا نصب و راه اندازی سیستم ها – در کنار مشتریان محترم خواهد بود.

سیستم های نمونه برداری، آنالایزر و سنجش پارامتر های کیفی مایعات

لزوم استفاده از سیستم های نمونه گیری در مایعات به منظور اندازه گیری کیفیت و محتویات محصول جهت ذخیره سازی در مخازن و انتقال به تانکرها و یا کشتی ها ضروری می باشد.

واحد ميترينگ شرکت بهبود فرآیند کنترل دارای قابلیت ارایه سیستم های کامل نمونه گیری، پایش لحظه ای و پارامترهایی چون Water in Oil، Oil in Water،Dissolved Oxygen (DO)، Vapor Pressure، Cl2 و Density جهت سامانه مانیتورینگ و همچنین محافظت از سیستم ها در برابر فرسایش و حفاظت از محیط زیست در برابر آلایندگی نیز می باشد.

 

تماس با ما

بهبود فرآیند کنترل پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما از طریق وب سایت می باشد.
آدرس: تهران ، خیابان میرداماد ، میدان مادر ، پلاک 54، طبقه سوم ، واحد 5
کد پستی : 1546933818
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
88874209-10 21 98+
22271028 21 98+
 22271038 21 98+
 22901358 21 98+

آمار بازدیدکنندگان

253904
امروزامروز14
دیروزدیروز130
این هفتهاین هفته14
این ماهاین ماه1232
کل بازدیدهاکل بازدیدها253904